NEOTOOLS - elektronarzędzia

 

 

NEOTOOLS wsparło nas nie tylko narzędziami, które pomagają nam stawiać wszystkie małe i duże konstrukcje na naszych biegach, ale dostarczyło nam również elektronarzędzi, których nam brakowało, a wykorzystujemy je na każdym evencie!

 

 

 

 

58G012 Graphite

ZAKRĘTARKA AKUMULATOROWA ENERGY+ 18V, LI-ION, BEZ AKUMULATORA

Urządzenie doskonale spisuje się przy pracach inżynierskich, jak i serwisowych. Większość naszych przeszkód posiada elementy, które montujemy i łączymy za pomocą wkrętów i najróżniejszych śrub. Zakrętarka Graphite ma wysoki moment obrotowy, więc doskonale radzi sobie z wkręcaniem wkrętów w twarde drewno. Pracując z tym narzędziem mamy pewność, że nasze przeszkody są porządnie skręcone i zamontowane, i nie ulegną awarii podczas biegu, szczególnie gdy będą się na nich znajdować Zawodnicy. Doskonale współgra z zestawem bitów i nasadek, łatwo wtedy wykorzystać zakrętarkę do każdego rodzaju i rozmiaru śrub oraz wkrętów.

 

 

Piła Graphite Pilarka akumulatorowa Energy+ 58G043

Akumulatorowa pilarka łańcuchowa Graphite to narzędzie przystosowane idealnie do naszej pracy. Posiada dwa akumulatory, które świetnie się sprawdzają w terenie. Jest elektronarzędziem, którego brakowało w naszym wyposażeniu. Sprawdza się w budowaniu trasy w lesie, gdzie - oczywiście za zgodą odpowiednich służb - możemy przycinać gałęzie, przeszkadzające w przygotowaniu przeszkód podwieszonych na drzewach. Ostatnio piła była wykorzystywana też do ostrzenia palików, służących do oznaczania trasy. Pilarka posiada automatyczny system podawania oleju, co jest mistrzowskim rozwiązaniem w naszym trybie pracy, beznarzędziowy system napinania łańcucha, wygodna rękojeść zapewniająca pewny chwyt, a także osłona zwiększająca bezpieczeństwo pracy w terenie. Jest to niezwykle przydatne i niezawodne narzędzie od Neotools.

 

 

Odkurzacz GRAPHITE 59G607

Odkurzacz GRAPHITE z silnikiem o mocy 1500 W i pojemnym, 30 litrowym zbiornikiem ze stali nierdzewnej może pracować zarówno na sucho jak i na mokro.

Daje nam to mnóstwo możliwości pracy z tym sprzętem. Najczęściej używany do sprzątania samochodów po evencie, gdzie jak możecie się domyślać wozimy wszystko: od Ekipy i Wolontariuszy, przez przeszkody, paliki, taśmę, po wodę, czy worki z piaskiem.

Najczęściej samochody po evencie są całe brudne od błota, piasku i bardzo ciężko je doczyścić. Dzięki odkurzaczowi Graphite ta praca idzie niezwykle szybko, a nawet przyjemnie! Świetny sprzęt, bo odkąd mamy odkurzacz, samochody po najbrudniejszych eventach wyglądają jakby wyjechały z salonu :D

Duża siła ciągu wynosząca 18kPa i końcówki węża ssącego 35 mm oraz wymienne końcówki dają odkurzaczowi możliwość uprzątnięcia różnego rodzaju brudu i w różnych zakamarkach. Duże tylne kółka jezdne oraz przednie, zabezpieczone wspornikami pozwalają urządzeniu na bezpieczne przemieszczanie się w trudnych warunkach, co w naszym przypadku idealnie się sprawdza, bo zdarza nam się przecież organizowanie imprez na pustyni. Do gniazda przyłączeniowego odkurzacza można podłączenia dodatkowe elektronarzędzia o maksymalnej mocy 2000 W, co jest naprawdę świetnym rozwiązaniem, bo można jednocześnie odkurzać i ładować baterie do pilarki lub używać myjki z zestawu NEOTOOLS, której testowania nie możemy się doczekać!

 

 

 

 

Narzędzia które zaoferowało nam NEOTOOLS są wysokiej klasy i możemy polecić je każdemu. Potrzebujesz podciąć gałęzie we własnym ogrodzie, a może pociąć drewno do kominka - wybierz elektryczna pilarkę. Z kolei odkurzacz Gaphite świetnie sprawdzi się przy sprzątaniu kurzu, czyresztek z docinania drewna.

 

 

Narzędzia NEOTOOLS gorąco poleca ekipa Runmageddon!

 

 

Szef tras: Patrycja „Patka” Hornig

Inżynier: Marcin „Serfer” Nowakowski