Prawdziwe Dziki trwają w walce! 

 

 

 

 

Ostatnie dwa lata dały nam w kość, tęskniliśmy za przedpandemicznymi eventami, brakiem dystansu, ogniem na trasie i tłumami dzielnych kibiców. Pomimo wielu przeciwności udało nam się zrealizować wiele eventów w niecodziennych dla nas i dla Was warunkach. Okiełznaliśmy ten cały bałagan dzięki wsparciu niezastąpionych partnerów, którzy pomimo własnych trudności wyciągnęli do nas Pomocną Dłoń. Jednym z nich jest NetPR, czyli dostawca technologicznych rozwiązań dla firm. 

 

 

Runmageddon to przede wszystkim ludzie - Runmageddończycy, pracownicy centrali, sędziowie, komandosi, konstruktorzy przeszkód i wolontariusze oraz partnerzy, którzy poza genialnymi produktami mogą pochwalić się siłą charakteru. Dlaczego uważamy NetPr za narzędzie numer jeden? Bo poza autorskim oprogramowaniem oferują nam na co dzień wsparcie świetnych specjalistów, ludzi którzy z pasją podchodzą do swoich zawodowych obowiązków oraz rozterek klientów.  

 

 

„Z NetPr współpracujemy już od 2018 roku, przez ten cały czas, mogliśmy liczyć na wsparcie technologiczne i eksperckie, i jak się okazało ludzkie. Nasze Biuro Prasowe zbudowane jest właśnie w oparciu o ich autorskie oprogramowanie. Jednak dla mnie, NetPr  to nie tylko nasz dostawca usług, ale przede wszystkim ludzie, którzy za tym stoją pełni empatii, zrozumienia i profesjonalnych porad” mówi Karina Cywińska PR manager. 

 

 

Dziękujemy za kolejny wspólny sezon i mamy nadzieję, że do zobaczenia na trasie w 2022!