W dzisiejszym świecie, nie wyobrażamy sobie już Świąt bez prezentów. Z resztą nie od dziś podarunki są ich stałym elementem, gdyż początki kultywowania tej tradycji sięgają IV w. Bez względu na to czy przynosi je Św. Mikołaj, Dziadek Mróz czy Gwiazdor - potęgują wyjątkową atmosferę i sprawiają frajdę nie tylko najmłodszym. 

Pomimo tego, ze żyjemy w dobie gdzie nie brakuje towarów na półkach a sklepy rok w rok biorą udział w istnym wyścigu świątecznych promocji to sprezentowanie komuś satysfakcjonującego podarunku może okazać się nie lada wyzwaniem!

 

 

 

 

Perfumy? – było.

Nowy telefon - znowu?

Skarpety? – no raczej.

Zestaw kosmetyków – chyba każdy otrzymał przynajmniej raz w życiu!

 

Rzeczy po pewnym czasie mogą się znudzić lub zniszczyć. W niektórych przypadkach istnieje prawdopodobieństwo, że pójdą na wieczną „odstawkę” , gdy nie przypadną do gustu obdarowanego. Przyznaj, ile razy byłaś/eś w takiej sytuacji i ile razy podejmowałaś/eś to swego rodzaju ryzyko, nie do końca wiedząc co może zadowolić drugą osobę?

 

Temat prezentów budzi sporo emocji. A co gdyby to właśnie one były właściwym prezentem? Tylko w co je zapakować? My mamy na to sposób!

 

Wszystkie emocje związane ze startami w RMG, spakowaliśmy w świąteczne vouchery serwując Wam możliwość sprawienia oryginalnego prezentu, za którym stoi przygoda, możliwość nowego doświadczenia - czy w końcu – wyzwanie.

 

Co istotne, wystarczy kilka kliknięć i macie gotowy prezent – bez świątecznego szału zakupowego, kolejek i bez wychodzenia z domu! Warto podkreślić uniwersalność takiej niespodzianki, bowiem jest to wspaniała propozycja zarówno gdy zastanawiacie się nad prezentem dla dzieci jak i dla dorosłych. Podarunek, w formie naszych pakietów może być wybornym pretekstem do wspólnego weekendowego wypadu z bliskimi.

Dzieci będą przeszczęśliwe kiedy rodzice lub dziadkowie pobiegną wraz z nimi w FAMILY – nic w końcu tak nie zbliża jak wspólna przygoda!

 

 

 

 

RAZEM NA DOBRE I NA ZŁE

 

Gdy jesteście już znudzeni wypadami do kina czy restauracji lub po prostu szukacie nowych bodźców w Waszym związku, to świąteczne vouchery na start w RMG również doskonale się sprawdzą! W końcu wspólne stawianie czoła przeszkodom na trasie to idealna metafora wspólnego pokonywania przeciwności na drodze życiowej. Zabierz ją lub niego na oryginalną randkę! Tu wzmocnicie więź między Wami i i uzupełnicie Waszą kolekcję wspomnień o niesamowite doświadczenie, jakim bez dwóch zdań jest start w Runmageddonie!

 

 

INTRO, REKRUT, CLASSIC lepszy niż Tinder?

 

Tych, którzy jeszcze się nie „zmaczowali”, gorąco namawiamy by w RMG biegali! Tutaj poznasz mnóstwo pozytywnych ludzi, dlatego też nasze świąteczne pakiety będą oryginalnym prezentem dla singli. Już niejedna, piękna miłosna historia rodziła się na naszych oczach, gdzieś pomiędzy żółto – czarnymi taśmami na trasie.  W boju, trudach i… błocie – przez przeszkody do serca!

 

W GRUPIE RAŹNIEJ

Jesteście zżytą ekipą i lubicie wspólne wyzwania? To na pewno Wam się spodoba. Weekendowy wypad ze znajomymi połączony z próbą charakteru, brzmi nieźle co? Zabierz swój team na Runmageddon a jeszcze przed długi czas będziecie mieli co opowiadać i wspominać. Ubaw po pachy w błocie gwarantowany!

 

 

GRATKA DLA SPORTOWYCH ŚWIRÓW

Świąteczny voucher na start w Runmageddonie będzie idealnym giftem dla osób aktywnych fizycznie. Tutaj dostaniesz porządny wycisk, który usatysfakcjonuje nawet największego harpagana! Wystarczy wybrać odpowiednią formułę i podarunek gotowy.

 

 

Jak widzisz nasza propozycja prezentów w formie przeżyć to świetna opcja dosłownie dla każedego! W cenie przeżycia otrzymasz dodatkowo pakiet startowy, na trasie zrobimy fotki Tobie i całej ekipie a po przekroczeniu mety wręczymy pamiątkowe medale.

Podaruj na gwiazdkę pakiet emocji – sobie bądź komuś bliskiemu – i ciesz się pięknymi wspomnieniami.

 

 

SPRAWDŹ NASZE PREZENTY W FORMIE PRZEŻYĆ