Wolontariat

 

 

Dołącz do nas!

 

Zgłoś się już teraz!

 

 

kogo szukamy?

Poszukujemy ambitnych i pomysłowych osób, które chcą poznać nasz świat od podszewki i dołożyć cząstkę siebie do organizowania najlepszych biegów przeszkodowych OCR w Polsce.

 

 

kto może z nami współpracować?


Każdy z Was! Jedyny warunek, to ukończone 16 lat (osoby, które nie ukończyły 18 lat mogą brać udział w wolontariacie wyłącznie za pisemną zgodą rodziców/opiekunów prawnych).

 

 

 

co możesz zyskać?   korzyści z bycia wolontariuszem 
Cenne doświadczenie  

 

Pracując z nami zdobywasz niebanalne doświadczenie i umiejętności, uczysz się odpowiedzialności, otwartości na innych, współpracy w zespole. Masz szansę sprawdzić się w pracy administracyjno - biurowej, w planowaniu i organizowaniu zaplecza technicznego, a także nauczyć się, jak sprawnie zorganizować pracę kilkuosobowej ekipy.

 

Wyróżnij swoje CV 

 

W dzisiejszych czasach dla wielu pracodawców doświadczenie w wolontariacie to duży plus na starcie! Udział w Runmageddonie w roli wolontariusza pomoże Ci zdobyć punkty w szkole, zaliczyć praktyki na studiach, zdobyć cenne doświadczenie oraz relacje biznesowe! Wszystkie potrzebne zaświadczenia wystawiamy na miejscu.
Kto wie, może niedługo również Ty będziesz pracować w ekipie Runmageddonu? :)  

 

Wyjątkowe relacje

 

Będąc z nami gwarantujemy poznanie wyjątkowych ludzi z pasją! Masz szansę na zbudowanie relacji towarzyskich oraz biznesowych z ludźmi o bardzo różnym doświadczeniu życiowym i zawodowym. Runmageddon łączy ludzi, często to  przyjaźnie na całe życie!

 

Dobra zabawa

 

Z nami na pewno nie będziesz się  nudził - możesz przeżyć najciekawszą przygodę swojego życia! Przy okazji robienia ciekawych i pożytecznych rzeczy masz również szansę, wkręcić się w pasję do biegania w OCR.

 

Zniżki na starty  i gadżety Runmageddonu    

 

Udział w wolontariacie gwarantuje bogaty pakiet benefitów! To również świetny sposób na oszczędność. Wolontariat daje możliwość na darmowe lub tańsze starty w naszych biegach oraz zniżki do naszego sklepu partnerskiego (Pitbull West Coast) w wysokości zależnej od spędzonych z nami dni. Rozliczenie odbywa się zawsze w weekend w wyznaczonych godzinach.

 

 

 


 

Sprawdź szczegóły rozliczenia wolontariuszy

 

 

obowiązkowo do przeczytania!

 

Regulamin Wolontariatu

 

 

co cię czeka?

 

Sprawdź w jakich obszarach odnajdziesz się najlepiej

 

 

jak zostać wolontariuszem?

Krok po kroku


1.    Zarejestruj się na stronie www.runmageddon.pl 
2.    Wybierz imprezy, na których chcesz nam pomóc i zgłoś się przez formularz na wybraną przez siebie strefę.
3.    Po Twoim zgłoszeniu, poczekaj na telefon od Koordynatora Wolontariatu i potwierdź swój udział w wybranym terminie. 
4.    Podpisz niezbędne dokumenty.
5.    Przyjedź na event i baw się dobrze!  

 

Po zakończonych działaniach nie zapomnij o odprawie, rozliczeniu i wypełnieniu ankiety zwrotnej :) 
 

 

Dołącz do nas!

 

 

dokumenty do pobrania

 

Porozumienie współpracy

 

Zgoda rodzica

 

Regulamin

 

 

 

kontakt do działu wolontariatu

 

Jeśli potrzebujesz więcej informacji, których nie znalazłeś na stronie internetowej oraz w Q&A, napisz do nas na: wolontariat@runmageddon.pl 

Dołącz do nas również na Facebooku i bądź na bieżąco!

 

Wolo Team :)