3 KM | 15+ Przeszkód
Do startu pozostało

 

SPRAWDŹ SZCZEGÓŁY FORMUŁY JUNIOR!

 

Formuła Junior to 3 kilometry wyjątkowej, błotnej zabawy z 15 ekscytującymi przeszkodami. Wyzwanie mogą podjąć Sportowi Wojownicy między 12. a 15. rokiem życia. Start i meta Juniorów znajduje się tam, gdzie start i meta dla dorosłych. 

Lecimy z formułą Junior!

 

Godziny startów dostępne są TUTAJ.

 

Po odbiór pakietów wbijaj z KIDSEM do Biura Zawodów KIDS/Junior minimum godzinę przed startem. Pamiętaj, że tylko opiekun dziecka może odebrać pakiet startowy i podpisać obowiązkowe oświadczenie, dlatego jego obecność jest KONIECZNA.

 

ODBIÓR PAKIETU JUNIOR: 

Aby komfortowo odebrać pakiet oraz przygotować się do startu, należy stawić się w Biurze Zawodów najwcześniej na 60 minut przed startem.

Przy odbiorze pakietów, opiekunowie małoletnich Uczestników będą podpisywać oświadczenia za pomocą kodów QR na tabletach. Kod QR jest dostępny na stronie www.runmageddon.pl po zalogowaniu się na profil osoby, która dokonała zapisu na bieg. Kod QR można okazać zarówno w formie elektronicznej jak i drukowanej.

WAŻNE INFORMACJE

1.       Jeśli osoba odbierająca pakiet NIE JEST opiekunem prawnym małoletniego Uczestnika, musi posiadać ze sobą wypełnione oświadczenie o przekazaniu opieki nad małoletnim. Oświadczenie należy pobrać tutaj -  https://cdn.runmageddon.pl/2020-02/o_wiadczenie_opiekuna_prawnego_przekazanie.pdf

2.       Opiekun musi okazać dowód osobisty podczas odbioru pakietu.

3.       Niezbędne jest okazanie dokumentu ze zdjęciem potwierdzającego datę urodzenia Uczestnika (np. legitymacja szkolna)