09.12.2022

Czy dieta japońskich wojowników jest dobrą propozycją dla współczesnego sportowca? 

Jakie produkty zawiera i komu jest polecana? 

Zapraszamy do lektury, w której odpowiemy na te i inne pytania

 

06.12.2022

Sir Piotr Peter Polus - Poznajcie jedną z najbardziej barwnych postaci w świecie Runmageddonu! Kreator, dusza towarzystwa i osoba z pomysłem na siebie!
Co zmotywowało go do wzięcia udziału w pierwszym biegu, jaką misję stara się wypełnić, kim jest i jakie cele ma jeszcze do zrealizowania? Czy zostanie ambasadorem Runmageddonu? Na te pytania i nie tylko, odpowiedział nam w tym wywiadzie. 

10.11.2022

Dainius Liutkus  to zawodnik z Litwy, który w tym roku ostro namieszał w Runmageddonie. 

Rozmawialiśmy z nim tuż po finałowym Hardkorze w Jakuszycach. 

Poznajcie jego historię, przemyślenia na temat ubiegłego sezonu oraz plany na kolejny!

03.11.2022

Sezon 2022 dobiegł do końca a tym samym rozstrzygnęło się tegoroczne starcie zawodników ligi Elite, która w tym roku wystartowała pod nazwą „Superliga Runmageddonu”.

31.10.2022

Co takiego wyróżnia serie LECH FREE w sezonie 2023? 

Na te i kilka innych pytań, odpowiedź znajdziesz właśnie tutaj!

28.10.2022

Czy dieta wegetariańska jest bezpieczną alternatywą dla sportowca?

Zerknij do naszego artykułu i przekonaj się sam!

 

 

25.10.2022

Jarosław Bieniecki - twórca RUNMAGEDDON - zaprasza na konferencje Dream Plan Success by Runmageddon 10-11 grudnia w Zabrzu.

O tym czym jest Dream Plan Succes, jakie zagadnienia będą podejmowane podczas warsztatów i dla kogo one są, dowiecie się tutaj. 

23.10.2022

Za linią mety - to nowy cykl wywiadów, w których rozmawiamy z zawodnikami serii Elite oraz pozostałymi uczestnikami tuż za metą podczas wydarzeń RMG. Na gorąco i pod wpływem emocji pytamy ich o różne aspekty; o wrażenia, nastroje przed i po biegu, o dotychczasowe sukcesy oraz cele związane z kolejnymi startami. Poznajcie punkt widzenia wytrawnych zawodników Elite jak i osób, które pierwszy raz miały okazję doświadczyć Runmageddonowej przygody!